Yetenek Sizsiniz Türkiye Simon tabletle yaptığı gösteri - izle

Yetenek Sizsiniz Türkiye Simon tabletle yaptığı gösteri - izle

Yetenek Sizsiniz Türkiye de Tabletle yapılan gösteri izle , Star TV canlı izle. Star tv canlı yayını 6 ekim 2013 Yetenek sizsiniz Türkiye Yarışması Startv canlı izle 6 ekim 2013 yeni bölüm. Yetenek sizsiniz türkiye yeni bölüm 6 ekim 2013 cumartesi star tv den canlı yayınlanacak. yetenek sizsiniz türkiye 6 ekim 2013 yeni bölüm

Yetenek sizsiniz Türkiye 6 ekim 2013 günü yayınlanan bölüm 'de sahneye öyle bir yarışmacı çıktı ki jurilerin,seyircierin ve televizyon başındakiler gösteriyi ağzı açık izledi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Simon gösterisi ile bir çok kişi uzun zamandır beklediği sağlam bir yetenek bekliyordu ve bu yetenek çıktı. Bugüne kadar hiç görülmemiş ilizyon gösterileri yaparak büyük beğeni topladı.

İŞTE O GÖSTERİ - TIKLA İZLE

Yetenek Sizsiniz Türkiye Simon gösterisi ilerleyen dakikalarda eklenecektir.

Star TV canlı izle. Star tv canlı yayını 5 ekim 2013 Yetenek sizsiniz Türkiye Yarışması Startv canlı izle 5 ekim 2013 yeni bölüm. Yetenek sizsiniz türkiye yeni bölüm 5 ekim 2013 cumartesi star tv den canlı yayınlanacak. yetenek sizsiniz türkiye 5 ekim 2013 yeni bölüm

Yetenek Sizsiniz Türkiye 6 Ekim pazar

Birinci tur heyecanı devam ediyor.
Ekranların beğenilen yarışması 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Cumartesi ve Pazar Star'da ekrana gelmeye devam ediyor.
Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği yarışmada bu sezon jüri kadrosuna Eser Yenenler katıldı.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler ile yetenek avı devam ediyor...
Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele edecek.

Alp Kırşan'ın neşeli sunumu...
Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla "Yetenek Sizsiniz Türkiye" bu akşam Star'da.

Yorumlar

Sıla cömertoğlu

Muhteşem yaa