Real Madrid Galatasaray çeyrek final maçı kanalı ve saati hangi kanalda?

Real Madrid Galatasaray çeyrek final maçı kanalı ve saati hangi kanalda?

Real Madrid Galatasaray çeyrek final maçı kanalı ve saati belli oldu. Real Madrid Galatasaray maçı hangi kanalda olduğu kesinleşti. Real Madrid Galatasaray maçı hangi kanalda izlenecek?Merakla beklenen Real Madrid Galatasaray maçı ne zaman ve hangi gün oynanacak? İşte Real Madrid Galatasaray maçı hakkında detaylı bilgiler...

Real Madrid Galatasaray çeyrek final maçı kanalı ve saati öğrenmek için tıklayınız.Real Madrid Galatasaray Şampiyonlar Ligi çeyrek final maçı hangi gün?Real Madrid Galatasaray Şampiyonlar Ligi çeyrek final maçı hangi kanalda izlenecek ?Real Madrid Galatasaray maçı hangi kanalda,ne zaman, saat kaçta?

Şampiyonlar Ligi'nde sonucu merakla beklenen Real Madrid Galatasaray maçı hangi kanalda olduğu kesinleşti. Real Madrid Galatasaray maçı hakkında tüm soruların cevabı burada!Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid Galatasaray ve Galatasaray Real Madrid maçları hangi kanalda oynanacak?

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid ile eşleşmesinin ardından iki dev maçın tarihi ve hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu.

Galatasaray Real Madrid ile ilk maçını 3 Nisan Çarşamba günü 21:45'te Santiago Bernabeu'da oynanacak. Bu karşılaşma D-Smart platformunda yer alan Smart Spor kanalından yayınlanacak .

GALATASARAY  REAL MADRİD RÖVANŞ MAÇI STAR'DA

Galatasaray, Real Madrid ile rövanş maçını 9 Nisan Salı günü Türk Telekom Arena'da oynayacak. İstanbul'daki karşılaşma saat 21:45'te Star TV ekranlarından naklen izlenebilecek.

Yorumlar