Pis Yedili son bölüm izle Eda Ece'ye ne oldu? Eda Ece neden TT oldu?

Pis Yedili son bölüm izle Eda Ece'ye ne oldu? Eda Ece neden TT oldu?

Eda Ece'ye ne oldu? Eda Ece Twitter'da neden TT oldu? Pis Yedili son bölüm izle Eda Ece'ye ne oldu? Eda Ece neden TT oldu?

Eda Ece kimdir? Eda Ece neden TT oldu? Twitter'da TT olan ünlüler arasına Eda Ece'de katıldı. Eda Ece hayranları sosyal paylaşım sitesinde organize olarak sanatçıyı TT listesine sokmayı başardılar. Eda Ece fanları sosyal paylaşım sitesinden biraraya gelip genç yıldızı TT listesine sokmayı başardılar. Eda Ece'nin TT listesinin ilk sırasına yerleşmesi genç oyuncu ile ilgili spekülasyonlara da sebep oldu. Eda Ece'nin hastalandığı, intihar ettiği ve öldüğü ileri sürüldü. Fakat bu iddialar yine fanları tarafından yalanlanarak genç oyuncunun hayranlarının yüreğine su serpildi.

EDA ECE KİMDİR?

Eda Ece.(d. 20 Haziran 1990, İstanbul), Türk oyuncu. Şişli Terakki Lisesi ve ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdi.

Daha önce ciddi bir oyunculuk deneyimi olmayan Eda Ece, menajeri Tümay Özokur'un önerisiyle 2011 yılında kendisini Pis Yedili setinde buldu ve yoğun bir set hayatı yaşamaya başladı.

Eda Ece kimdir?

Burada Laf Çok, Disko Kralı , Saba Tümer ile Bugün , İkinci sayfa gibi talk show programlarına katılmasının yanı sıra dizideki karakteri "Cimbom" sebebiyle Galatasaray TV röportajlarında da yer aldı. 3 kız çocuklu bir ailenin en küçüğü. İngilizce ve Almanca dillerini konuşabiliyor.

Oynadığı sinema filmi ve dizilerin dışında Heygirl kapak kızı reklamında da yer almıştır. Medyada Kadir Doğulu ile ilişkisi tekrar tekrar öne sürülmüş fakat gerçeklik payı kazanmamıştır. Halen Pis Yedili dizisinde oyunculuğa devam etmektedir ve kendisini bu konuda geliştirmektedir.
Yorumlar

melisa

eda ece ünlü deyılkı ben o kadar klıp yaptım olmadım gülıyım barı hahahaha