Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm ve Tüm Bölümleri Full İzle

Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm ve Tüm Bölümleri Full İzle

Muhteşem Yüzyıl sezon finali yaptı. Muhteşem Yüzyıl dizisnde yeni Hürrem göründü. Muhteşem Yüzyıl tüm bölümleri full izle. Muhteşem Yüzyıl 103. bölüm sezon finali izle.

Muhteşem Yüzyıl 103. Bölüm Sezon Finali 19 Haziran Çarşamba Muhteşem Yüzyıl 19 haziran çarşamba akşamı sezon finali yaptı. Muhteşem Yüzyıl sezon finali starda izle. Muhteşem Yüzyıl bu akşam son.Muhteşem Yüzyıl artık bitiyor mu? Muhteşem Yüzyıl artık sezon finali yapıyor. Muhteşem Yüzyıl dizisinde, Süleyman Hürrem’in ardından Hatice ’yi de kaybediyor. Süleyman, kollarında can veren Hatice’nin ölümüyle yıkılır.

Yeni Hürrem Süleyman ile buluştu

Hatice ile birlikte Hürrem’i bulma umutları da yok olur. Süleyman kardeşiyle birlikte aşkını da kaybetmiştir. İçindeki yangını söndüremeyen Süleyman sefere çıkıyor. Mihrimah Sultan Harem 'i Yönetiyor Muhteşem Yüzyıl'da  Mihrimah, haremin idaresini ele alıyor. Harem'in idaresini alam Mihrimah Sultan artık kendini daha da güçlü hissediyor. Şah Sultan'a herkesin içinde bağıran Mihrimah Sultan bu olaydan sonra Şah Sultan'ı odasına davet ediyor. Şah Sultan'ı burada şok edici bir süpriz beklemektedir. Mihrimah Sultan annesine yapılan bunca yıl haksızlığın ve intikam oyunlarının hesabını almaya karalıdır. 

Şah Sultan’ın saraya girmesini yasaklıyor! Şah Sultan'a saraydan uzaklaşmasını emreden Mihrimah Sultan artık annesi Hürrem'den daha da sert olduğunu kanıtlamaya başlamıştır.

Şehzade Mustafa İçin Umut Doğuyor Taht hayallerini yitiren Mustafa, askerin sadakatiyle yeniden umutlanıyor.  Mahidevran, Mehmet’i öldürmek için harekete geçiyor. Şehzade Mehmet 'in en yakın adamınını Şehzadeyi öldürmek için kandıran Mahidevran emeline ulaşıyor.  Şah Sultan, Mihrimah tarafından köşeye sıkıştırılıyor. BaliBey yavaş yavaş Hürrem'in izini buluyor.   Bali Bey bulduğu ipucunun izini sürüyor. Mehmet’in başarılarıyla gurur duyan Süleyman, Manisa ’dan gelen acı haberle kahroluyor. Uçurumun eşiğine gelen Süleyman’ı, bir mucize tekrar hayata döndürüyor! Rüstem Paşa, Sultan Süleyman 'a büyük müjdeyi veriri. Hürrem artık saraya dönmüştür. Muhteşem Yüzyıl, sezon finaliyle Star ekranlarında oldu.

Yorumlar