Muhteşem Yüzyıl 18 Eylül Çarşamba 20.00'da Star'da!

Muhteşem Yüzyıl 18 Eylül Çarşamba 20.00'da Star'da!

Muhteşem Yüzyıl 18 Eylül Çarşamba 20.00'da Star'da! Muhteşem Yüzyıl 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı izle, Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerinde Halit Ergenç, Vahide Perçin ve Mehmet Günsür gibi isimlerin yer aldığı başarılı dizi 'Muhteşem Yüzyıl'da bir oyuncu diziden ayrıldı.

Muhteşem Yüzyıl 18 Eylül Çarşamba 20.00'da Star'da! Star Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Muhteşem Yüzyıl 4. sezona muhteşem bir başlangıç yapmayı planlıyor. Muhteşem Yüzyıl yeni sezonu ne zaman? Muhteşem Yüzyıl ne zaman başlayacak? muhteşem yüzyıl yeni sezon, muhteşem yüzyıl yeni sezon oyuncuları

Bugüne kadar 'Kanıt', 'Türk Malı' gibi dizilerle de tanıdığımız, Muhteşem Yüzyıl'da ise Ayşe Hatun karakterine hayat veren başarılı oyuncu Serenay Aktaş diziden ayrıldığını açıkladı.Muhteşem Yüzyıl 18 Eylül Çarşamba 20.00'da Star'da!


Serenay Aktaş yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl'da yer almayacağını söyledi ve bu dizinin setinde çalışmanın kendisi için çok özel olduğunu açıkladı.

Muhteşem Yüzyıl 4. sezon fragmanı Tıkla izle

Muhteşem Yüzyıl bu sezon zor bir sürece imza atacak. Hürrem karakteri değişti bu kolay değil. Hürrem karakteri ile karşımıza gelen Meryem Uzerli gitti yerine Vahide Gördüm geldi. İzleyici şokta yeni sezonu dört gözle bekliyor. Peki Muhteşem Yüzyıl ne zaman başlayacak?

Eylül ayında start alacak bütün diziler. 3 sezondur reyting rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl'ın da Eylül ayının ikinci haftası yayına girilmesi bekleniyor.

Muhteşem Yüzyıl'a öyle isimler transfer oldu ki umarız Hürrem'in boşluğu doldurulur.

Meryem Uzerli'nin muhteşem Yüzyıl'dan ayrılmasıyla dizi adeta kabuk değiştirmeye başladı.

Sezon finaline giren dizi, aylardır hatta yıllardır yeni sultanlarını arıyordu. Sarı Selim'i kimin oynayacağı 3 sezondur tartışma konusuydu. Bu yaz neredeyse Türkiye'deki tüm erkek oyuncular deneme çekimine girdi. Sonunda Sarı Selim rolünü Fatmagül'ün Suçu Ne'den tanıdığımız Engin Öztürk kaptı.

muhteşem

Yorumlar