Memati Kurtlar Vadisi Pusu'ya dönüyor mu?

Memati Kurtlar Vadisi Pusu'ya dönüyor mu?

Memati Kurtlar Vadisi Pusu'ya geri dönüyor.Kurtlar Vadisi Pusu'nun fenomeni olan ve öldürülerek diziye veda eden Gürkan Uygun diziye geri dönüyor.

Gecce yazarı Kenan Erçetingöz bu haftaki yazısında Kurtlar Vadisi Pusu'nun son durumunu anlatan bir yazı kaleme aldı.

 

''MEMATİ'NİN DÖNÜŞÜ KESİN''

 

Yazının en çarpıcı ve dikkat çekici kısmı ise Memati'nin diziye geri döneceğini idda ettiği kısmı. İşte Kenan Erçetingöz'ün yazısından çarpıcı açıklama; " Polat Alemdar'ın ölümünden sonra ratinglerin düşmenesi için Pusat'a daha fazla görev verildi. Verildi verilmesine ama Pusat'ın maskesi ratingleri kurtaramazsa, bu kez devreye Memati girecek ve Memati diziye geri dönecek. Kesin bilgi.. Memati'nin nasıl canlandırılacağını bilmiyorum ama bence çok doğru karar olur bu.

 

''POLAT ALEMDAR DA DİRİLECEK''


Memati de 10 yıldır dizinin fenomen oyuncusu olmuş durumda. Gürkan Uygun çok başarıyla canlandırdı Memati'yi ve çok seviliyordu. O sebeple diziye dönmesiyle birlikte herşey değişebilir. Belli bir süre Polat Alemdar'ın katillerini arar vs. Polat gündemde tutulur, reytinge göre de Pusat ile Memati artık, Kurtlar Vadisi'nin yeni başrol oyuncuları olur.
Benim minik kuşlardan duyduğum kesin senaryo bu. Bekleyelim ve görelim.. Son birş ey daha.. Tüm bunlara rağmen reytingler istenildigi gibi gitmezse Polat Alemdar da dirilecek! Bu son seçenek.."

Yorumlar

emrah

memati dirilmesi sacma olurmu ole şey hem inanmam ben

hayde

hade lo

sercan

saçmalıklar vadisi...

ismail güney

ger dönüye memetii