KYK 2012 başvuru tarihi uzatıldı! Son dakika kyk başvuru haberleri tıklayın

KYK 2012 başvuru tarihi uzatıldı! Son dakika kyk başvuru haberleri tıklayın

Üniversitelileri yurt telaşı sardı. KYK başvuruları 28 Ağustos saat 24'de kadar uzatıldığı açıklandı.KYK 2012 başvuru tarihi uzatıldı! Son dakika kyk başvuru haberleri

KYK başvuru tarihi 28 Ağustos olarak açıklandı. Yüksek Öğrenim, Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nce yurt, burs, öğrenim ve katkı kredisi başvurularının 28 Ağustos saat 24.00’a kadar uzatıldığı belirtildi. 

Yüksek Öğrenim, Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nce yurt, burs, öğrenim ve katkı kredisi başvurularının 28 Ağustos saat 24.00’a kadar uzatıldığı belirtildi. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim, Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 2012-2013 öğretim yılında Lisans Yerleştirme Sınavı’na (LYS) girerek ilk defa herhangi bir yüksek öğretim programına girmeye hak kazanan hazırlık ve birinci sınıf öğrencilerinden; yurtlarda barınmak, burs, öğrenim ve katkı kredisi almak isteyen öğrencilerin müracaatlarının 28 Ağustos 2012 saat 24.00’e kadar uzatıldığı açıklandı. Başvuruların kurumun ‘kyk.gov.tr’ adresinden yapıldığı bildirildi.

Yorumlar

merveee

kesin mi acabaaa

Aysel Şen

Ben 2. Snfım bşvuru tarhini kaçırdm ama kyk grmek istyrum ne yapa bilirim yardmcı olabilirseniz sevinirim