Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölüm Fragmanı yayınlandı Video izle

Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölüm Fragmanı yayınlandı Video izle

Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölüm Fragmanı izle.Kurtlar Vadisi Pusu'nun beklenen fragmanı nihayet geldi. Türk istihbaratı adına eylemler yapan maskeli kim? İşte yeni bölüm fragmanı...Kurtlar vadisi pusu son bölüm izle - Bu akşam 20.12.2012 Polat ölecek mi?TV ekranlarında bu sezon rating rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu hafta yayınlanacak 175. bölümünde yine nefesler tutulacak.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde heyecan dorukta. Polat Alemdar'ın şehit olması ile kritik bir döneme giren dizide heyecan dur durak bilmiyor.

 

İhtiyarlar Heyeti en zor günlerini yaşıyor. Ak Saçlı, haini ortaya çıkaracak isim olan Semih'in peşinde! Öyle ki Ak Saçlı her şeyi göze aldı. Ya kendisi yok olacak ya da heyetin içindeki hain!

 

Öte yandan maskeli fedai kritik operasyonları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Peki Türk istihbaratı adına eylemler yapan maskeli adam kim?

 

KURTLAR VADİSİ PUSU 176. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kurtlar Vadisi Pusu yerine Filistin!

 

atv'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yerine bu hafta Kurtlar Vadisi Filistin filmi ekranlara gelecek.

Filmin Konusu:

 

Gazze'ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin'e gitmiştir. Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir.

 

Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sayesinde hedefine adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar'ı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer'in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşe'ye ulaşmaya çalışırken, Filistin'de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat'a yardım eden herkesi hapse atmaktadır.

Ancak teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşe'yi kurtarmaya yetmeyecektir.

Yayın Tarihi : 27 Aralık 2012 / Perşembe
Yayın Saati : 20.00

 

Kurtlar vadisi pusu son bölüm izle - Bu akşam 20.12.2012 Polat ölecek mi?TV ekranlarında bu sezon rating rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu hafta yayınlanacak 175. bölümünde yine nefesler tutulacak.İşte Kurtlar Vadisi Pusu'nun 175. bölümünde yaşanacaklar: Patlamanın olduğu yerden Polat'ın cesedini çıkaran Abdülhey ve Cahit şimdi ne yapacak?

 

Cahit intikam için kimi hedef gösterecek? Polat'ın öldüğü haberini alan Savcı Leyla, bu haberi Nazife Anneye nasıl verecek? Nazife anne'nin tepkisi ne olacak?

 

Ömer baba'nın kalbi bu haberi kaldırabilecek mi? Polat'ın ölümünü bir basın toplantısıyla duyuran Savcı Leyla'yı gazeteleri açtığında bekleyen şok ne?Leyla'nın bundan sonraki adımı ne olacak? Leyla'nın karşısına sürpriz bilgilerle hangi isim çıkacak?

 

Abdülhey, Cahit ve Leyla'nın sorgulamak istedikleri isim kim? Baskına gittiklerinde onları bekleyen büyük sürpriz ne olacak? Kurtlar Vadisi Pusu'nun nefesleri kesecek 175. bölümü bu akşam..

 

Polat Alemdar'ın yeni aşk yuvası

 

Geçen hafta evlenen Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı çifti Polat'ın köşkünü aratmayacak bu manzaralı yerde oturacaklar...  'Kurtlar Vadisi Pusu'nun 'Polat'ı Necati Şaşmaz, 12.12.2012'de sürpriz bir düğün yaparak kendinden 21 yaş küçük Nagehan Kaşıkçı ile evlenmişti. Düğün sonrası Maldivler'e balayına giden Şaşmazlar'ın, nerede yaşayacağı sonunda ortaya çıktı. Çiçeği burnunda çift; dönüşte Anadolu yakasında, Boğaz'a nazır bir köşkte oturacak.

 

ÇATIDAN BODRUMA TADİLAT!

 

Şaşmaz'ın Boğaziçi Köprüsü'ne yakın bir noktada köşk aldığı ve dört ay önce de tadilat işlemleri için talimat verdiği ortaya çıktı.  Ünlü oyuncunun evi kaça aldığı belirlenemedi ama dekorasyon için büyük para harcadığı öğrenildi. Çatısından bodrumuna kadar yenilenip dekore edilen köşk şimdi Şaşmaz çiftini bekliyor.

 

Yorumlar