İstanbul'da okullar tatil! Son dakika hangi okullar tatil tıklayın

İstanbul'da okullar tatil! Son dakika hangi okullar tatil tıklayın

İstanbul'da kar yağışı nedeniyle yarın ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.İstanbul'da okullar tatil! Son dakika

Marmara kara teslim. İstanbul'da rüzgar ve kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkiledi. Metrobüs yoldan çıktı, trafik çıldırdı.

 

Gün boyu süren olumsuz koşullar sonucu İstanbul Valiliği, kar yağışı nedeniyle yarın ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildiğini bildirdi.

 

İstanbul'da kar tatili olan üniversiteler

 

 

Hava muhaletefi nedeniyle İstanbulluların beklediği 'tatil' haberinden önce özel üniversiteler tatil ilan etti.İstanbul'da kar tatili olan üniversiteler

 

İşte yarın İstanbul'da tatil olacak bazı okullar...

 

İstanbul'da kar tüm şehri esir oldu. Valilikten henüz net bir açıklama yapılmadı ama bazı üniversiteler yarın tatil olduğunu açıkladı. İstanbul'da bu sabah başlayan kar yağışı eğitimi de olumsuz etkiledi. Karın akşam şiddetini arttıracağını bildirildi.

 

Eğitime ara veren üniversiteler ise şöyle: Koç Üniversitesi (bugün tatil), Yeni Yüzyıl Üniversitesi Fatih Üniversitesi Gelişim Üniversitesi Beykent Üniversitesi Kadir Has Üniversitesi Selimpaşa Kampüsü'nde yarın tatil edildi. Bilgi Üniversitesi bugün saat 16.00'dan sonra eğitime ara verildi. Yarın için henüz bir karar alınmadı.

 

 

 

 

Yorumlar

ömürhan

yalan yalan