Hatay Reyhanlı'da patlama 10 ölü - Son dakika haber

Hatay Reyhanlı'da patlama 10 ölü - Son dakika haber

Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Sınır Kapısı yakınlarına havan topu düştüğü, yaralıların olduğu bildirildi.Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Sınır Kapısı yakınlarına havan topu düştüğü, yaralıların olduğu bildirildi.

Suriye sınırındaki Reyhanlı ilçesine havan topu düştü. Cilvegözü Sınır Kapısı yakınlarına düşen havan topu nedeniyle çok sayıda yaralılar var. Yaralıların özel araçlar ve ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

 

Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'nde Cilvegözü sınır kapısında saat 15.00 sıralarında büyük bir patlama meydana geldi. Patlamada çok sayıda kişinin yaralandığı bildiriliyor.

 

Patlamaya havan topunun neden olduğu iddia ediliyor

 

40'ın üzerinde yaralı var

 

OLAY YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER - TIKLA İZLE

Suriye sınırındaki Reyhanlı ilçesine havan topu düştü. Cilvegözü Sınır Kapısı yakınlarına meydana gelen patlama nedeniyle 9 kişi öldü 30 kişi yaralandı.

 

Yaralıların özel araçlar ve ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Bazı yaralıların hayati tehlikesinin olduğu iddia edilirken 40'ın üzerinde kişinin patlama nedeniyle yaralandığı  ifade ediliyor.  Olay yerinden ilk görüntüler

 

7 ÖLÜ 30 YARALI

 

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi patlamada 9 kişinin öldüğünü 30 kişinin de yaralandığını söyledi.. 5 kişinin olay yerinde 4 kişinin de hastanede vefat ettiği kaydedildi.

 

Olay yerinde hayatını kaybeden 5 kişinin Suriye uyruklu olduğunu dile getiren Şanverdi, patlamanın Cilvegözü Sınır Kapısı'ndaki Suriye girişi önünde meydana geldiğini söyledi.Şanverdi, patlamanın araca yerleştirilmiş bir bombadan ötürü meydana gelmiş olabileceğini de söyledi.

Yorumlar