Ehliyet sınavı soruları ve cevapları 24.08.2013

Ehliyet sınavı soruları ve cevapları 24.08.2013

Geçmiş ehliyet sınav sorularına ulaşmak çok kolay sitemiz aracılığı ile aşağıdaki adrese tıklayarak Çıkmış Ehliyet soru ve cevaplarını indirebilirsiniz. 2013 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı ehliyet sınav soruları ve cevaplar sitemizde..

Geçmiş ehliyet sınav soruları na ulaşmak çok kolay sitemiz aracılığı ile aşağıdaki adrese tıklayarak Çıkmış Ehliyet soru ve cevaplarını indirebilirsiniz. 2013 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı ehliyet sınav soruları ve cevaplar sitemizde!

24 Ağustos 2013 Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarları

A1-A2 Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

B Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

C-D-E Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

H Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı
6.Grup Soruları ve Cevap Anahtarı

2013 yılı içerisinde icra edilen Ehliyet Sınavı Soru ve cevaplarını haberimizin sonunda bulabilirsiniz. Çıkmış Ehliyet Sınavı Soruları ile sınava hazırlanmak elbette doğru değil, inanarak ve gayret ederek sınava hazırlanmanız ve daha sonra vermiş olduğumuz soruları gözden geçrirmeniz yapılabilecek en doğru davranıştır. Çıkmış Ehliyet Sınavı sorularına çalışarak hem MEB'in Ehliyet Sınavı Soru şeklini görebilir hem de sınav pratiği yaparak sınav esnasında oluşabilecek heyecanınızı bir nebze olsun en aza indirebilirsiniz. 
2013 yılı geçmiş ehliyet sınav soruları ve cevapları haber makalemizde yer almaktadır. Adayların geçmiş dönem geçmiş ehliyet sınav sorularını çözerek piratik yapmaları onlar için faydalı olacaktır. Geçmiş ehliyet sınav soruları ve cevaplarını görüntüleyebilmek için PDF programınız olmak zorundadır. Geçmiş ehliyet sınav soruları yayınlandıktan sonra sürücü adayları tahmini olarak kaç puan alacaklarını hesaplayacaklardır. 2013 Ehliyet sınav sonuçları resmi olarak açıklamadan rahat edilmeyecek.
2013 geçmiş ehliyet sınav soruları aşağıda verilmiştir.

29/06/2013 Tarihli Motorlu Taşıt Sürücü Adayları Sınav Soruları ve Cevapları
13 Nisan 2013 Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Geçmiş 
Ehliyet Sınavı Soruları ve Cevapları

A1-A2 Sınıfı Soruları ve Cevap AnahtarıB Sınıfı Soruları ve Cevap AnahtarıC-D-E Sınıfı Soruları ve Cevap AnahtarıH Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtar
16 Mart 2013 Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Geçmiş Ehliyet Sınavı Soruları ve CevaplarıA1-A2 Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

B Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

C-D-E Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

H Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı
02 Şubat 2013 Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları GeçmişEhliyet Sınavı Soruları ve Cevapları

A1-A2 Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

B Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

C-D-E Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

F-G Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

H Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

24 Ağustos Ehliyet Sınavı Soru Ve Cevapları Ne Zaman Açıklanacak?  Ağustos 2013 Ehliyet Sınavına giren adayların merakla beklediği soru ve cevaplar ne zaman açıklanacak?  24 Ağustos Ehliyet Sınavı Sonuçlarıne zaman açıklanacak?

24 AĞUSTOS EHLİYET SINAV SONUÇLARI 3 EYLÜL'DE AÇIKLANACAK!

24 Ağustos 2013 tarihinde yapılan ehliyet sınav sonuçları 03 Eylül 2013 tarihinde açıklanacak. 24 Ağustos 2013 ehliyet sınavından bir sonraki ehliyet sınavı ise 02 Kasım 2013 tarihinde yapılacak.

2013 tarihinde yapılacak olan ehliyet sınavına 1996 doğumlular gün ve ay olarak doldurmuş olanlar A2 ve H sınıfı sürücü belgesi için kayıt yaptırabilirler. 1995 doğumlu olup gün ve ay olarak 19 yaşından gün almaları halinde B sınıfı ehliyet için başvuruda bulunabilirler. 1991 doğumlular ağır vasıta (c-d-e) sürücü belgesi için ve yaşını daha önce doldurmuş olanlar müracaat edebilir.

Trafik ve Çevre Bilgisi: Sınavda 50 soru vardır. 35 soruya doğru yanıt vermeniz halinde 70 puan alarak sınavda başarılı olmuş sayılırsınız.

Motor ve Araç Tekniği Bilgisi: Sınavda 40 soru vardır. 28 soruya doğru yanıt vermeniz halinde 70 puan alarak sınavda başarılı olmuş sayılırsınız.

İlk yardım ve Sağlık Bilgisi: Sınavda 30 soru vardır. 21 soruya doğru yanıt vermeniz halinde 70 puan alarak sınavda başarılı olmuş sayılırsınız

Baraj her ders için ayrı ayrı 70 puan olup YANLIŞ cevap DOĞRU cevabı etkilemez.

Bilgisayar ortamında KOPYA analizi yapılacağından bireysel ve toplu kopya çekildiği anlaşılan adayların sınavı geçersiz sayılacaktır.

Sınav soruları ve cevaplarını açıklandığı an habermoalsi.com adresinde bulabilirsiniz, o zamana kadar aşağıdaki formu kullanarak hatılardığınız soruları yazarak cevabını alabilirsiniz!

Yorumlar

garip yolcu

tırafik polisinın yolun kapalı veya açık,lacak hareketi hangisiy di ya

vehbi

güneş çarpmasında ilk zarar gürecek organ hangididir

azat tüci

........