D-Smart izle 77. Kanal Smart Spor izle ve Smart Spor HD izle - d smart canlı yayın izle

D-Smart izle 77. Kanal Smart Spor izle ve Smart Spor HD izle - d smart canlı yayın izle

D-Smart izle 77. Kanal Smart Spor ve Smart Spor HD izle d smart canlı yayın.Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak Cluj - Galatasaray maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacak?Cluj ile Galatasaray arasındaki Şampiyonlar Ligi maçı yarın gece saat 21.45'te oynanacak. Zorlu maç, naklen ve sadece D-Smart 77. Kanal Smart Spor ve Smart Spor HD'den izleyicilerle buluşacak.

D-Smart 77. Kanal Smart Spor ve Smart Spor HD izle d smart canlı yayın.Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak Cluj - Galatasaray maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacak?Cluj ile Galatasaray arasındaki Şampiyonlar Ligi maçı yarın gece saat 21.45'te oynanacak. Zorlu maç, naklen ve sadece D-Smart 77. Kanal Smart Spor ve Smart Spor HD'den izleyicilerle buluşacak.

 

Şampiyonlar Ligi 'nde ülkemizi temsil eden tek takım olan Galatasaray , Cluj ile Romanya'da karşılaşacak. Cluj karşısına mutlak galibiyet parolasıyla çıkacak olan sarı-kırmızılı takım, kritik deplasmandan galibiyetle dönerek hem gruptaki iddiasını sürdürmek hem de moral depolamak istiyor.

 

Cluj-Galatasaray Şampiyonlar Ligi maçı 7 Kasım Çarşamba (bu akşam) 21.45'te naklen D-Smart 77. Kanal Smart Spor ve Smart Spor HD'den izleyicilerle buluşacak...

 

Maçın dakika dakika anlatımını ve tüm ayrıntılarını habermolasi.com'dan takip edebilirsiniz

 

Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi tek başına temsil eden Galatasaray, Cluj ile Romanya'da karşı karşıya gelecek. Cluj karşısına mutlak galibiyet parolasıyla çıkacak olan sarı-kırmızılı takım, kritik deplasmandan galibiyetle dönerek hem gruptaki iddiasını sürdürmek hem de moral depolamak istiyor.

 

Cluj-Galatasaray Şampiyonlar Ligi maçı yarın saat 21.45'te naklen D-Smart 77.Kanal Smart Spor ve Smart Spor HD'den izleyicilerle buluşacak.

 

Galatasaray zorlu Cluj deplasmanında 3 puan ararken aynı anda Portekiz'de grubumuzun kaderini belirleyecek Braga–Manchester United karşılaşması da D Smart'tan canlı yayınlanacak.

 

Old Trafford'da zorlanan Kırmızı Şeytanlar, Braga'yı sahasında yenip gruptan lider çıkmayı garantilemek istiyor. Bir yanda Alan'lı, Eder'li çetin ceviz Braga, diğer yanda Van Persie'li, Rooney'li İngiliz devi Manchester United.

 

Braga–Manchester United Şampiyonlar Ligi maçı 7 Kasım Çarşamba saat 21.45'te naklen ve sadece D-Smart 78. Kanal Smart Spor 2 ve Smart Spor 2 HD'den izleyicilerle buluşacak.

 

Yorumlar