Beşiktaş Ronaldinho transferi son durum?

Beşiktaş Ronaldinho transferi son durum?

Siyah beyazlıları çok sevindirecek bir haber geldi... Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş 'ın da transfer listesinde Ronaldinho 'nun bir başka talibi olan Al Shabab kulübü, yıldız futbolcuya olan ilgisini sonlandırdığını açıkladı.

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş 'ın da transfer listesinde Ronaldinho 'nun bir başka talibi olan Al Shabab kulübü, yıldız futbolcuya olan ilgisini sonlandırdığını açıkladı.

Birleşik Arap Emirlikleri kulübü Al Shabab'ın İkinci Başkanı Khalid Bu Humaid, Atletico Mineiro ile anlaştıklarını ancak Ronaldinho ile ortak bir karar alamadıklarını açıkladı.
Atletico Mineiro kulübüyle anlaşmalarına rağmen Ronaldinho transferini geri çektiklerini söyleyen Humaid, sebep olarak da yıldız futbolcunun yüksek maaş talebini gösterdi.
Gulf News'e konuşan Bu Humaid, "Geçen hafta Ronaldinho'nun menajeriyle yaptığımız görüşme sonrasında anlaşma sağlayamadık. Barcelona'da bile onu kontrol edemedilerse Dubai'de bu daha zor olur" ifadelerini kullandı.
Ronaldinho transferinden vazgeçen Al Shabab kulübünün bir başka dünya yıldızını kadrosuna katmak için çalışmalara başlayacağı öğrenildi. Fotospor

Yorumlar