Başbakan R. Tayyip Erdoğan'ın bugünkü grup konuşması - VİDEO

Başbakan R. Tayyip Erdoğan'ın bugünkü grup konuşması - VİDEO

Başbakan'ın 6 Mart Salı günkü grup toplantısı konuşması video izle. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında, zorunlu eğitimi 12 yıla çıkaran kanun teklifi, Suriye'de yaşanan insanlık dramına değindi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında, zorunlu eğitimi 12 yıla çıkaran kanun teklifi, Suriye'de yaşanan insanlık dramına değindi.CHP'ye Zorunlu Eğitim Eleştirisi


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, zorunlu eğitimi 12 yıla çıkaran kanun teklifini eleştiren CHP'ye tepki gösterdi.

'

Başbakan, komisyonda 12 saat konuşan CHP'li milletvekili için, "Benim oğlum bina okur döner döner bir daha okur" dedi.

'

28 Şubat sürecinde CHP'nin tutumunu da eleştiren Başbakan Erdoğan, partisinin Meclis grubu toplantısında, "CHP'de başarılı bir yüz nakli gerçekleştirildi ama toplumla uyuşacak doku nakline ihtiyaç var" dedi.


Suriye'de Yaşananlar


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Suriye'deki olayların insanlık dışı vahşet görünümü aldığını söyledi.Meclis grubunda uluslararası topluma çağrıda bulunan Başbakan, "Babasının yaptıklarının hesabı sorulmadı ama er ya da geç oğul Beşşar Esad'tan sorulacaktır. Arap Ligi planı uygulamaya konulmalıdır" dedi.

'

Başbakan Erdoğan şöyle konuştu:

[bilesen=haber_ici_reklam]

"Babasının yaptıklarının bu dünyada hesabı sorulmadı ama er yada geç yaptıklarının hesabı oğul Beşşar Esad'tan sorulacaktır. Bu kez Suriye'de şehirlerde akan kan yerde kalmayacaktır. İnsani koridor derhal açılmalıdır. Arap Ligi planı uygulamaya konulmalıdır. Suriye halkı asla yalnız değildir ve asla yalnız bırakılmayacaktır''

'

IMF'ye Borç
Başbakan Erdoğan, IMF'ye 23,5 milyar dolar olan borcun yaklaşık 2 milyar dolara düştüğünü söyledi.

'

İŞTE BAŞBAKAN'IN BUGÜNKİ KONUŞMASI:

'

Yorumlar