Atalay Demirci Stand Up gösterisi izle Yetenek Sizsiniz Türkiye izle

Atalay Demirci Stand Up gösterisi izle Yetenek Sizsiniz Türkiye izle

Atalay Demirci, Stand Up gösterisi ile tüm salonu kahkahalara boğdu ve Yetenek Sizsiniz Türkiye'de geceye damgasını vuran isim oldu.Atalay Demirci Stand Up gösterisi Yetenek Sizsiniz Türkiye - izle

Atalay Demirci, Stand Up gösterisi ile tüm salonu kahkahalara boğdu ve Yetenek Sizsiniz Türkiye'de geceye damgasını vuran isim oldu.Yetenek Sizsiniz Türkiye - Atalay Demirci Muhteşem Gösterisiyle Gülmekten Kırdı Geçirdi

 

Atalay Demirci muhteşem gösterisiyle jüriyi ve salonu kahkahalara boğdu.

 

Star Tv 'de ekrana gelen "Yetenek Sizsiniz" Türkiye 'nin yeni Cem Yılmaz 'ını çıkarmaya hazırlanıyor. Atalay Demirci isimli yarışmacının stand-up gösterisi yarışmanın dün gece yayınlanan bölümüne damgasını vurdu.

 

Stüdyoda bulunan konukları ve jüri üyelerini kahkahaya boğan Atalay Demirci, Hülya Avşar 'dan önce "Hayır" aldı, daha sonra ise yaptığı muhteşem gösteri ile Hülya Avşar 'ın fikrini değiştirmeyi başardı.

 

Atalay Demirci, Avşar kızını sinirlendirince Hülya Avşar, yarışmacıya önce kalem fırlattı daha sonra gülmekten yerlere yattı.

 

Atalay Demirci'nin Stand Up Gösterisi

 

Atalay Demirci, Stand Up gösterisi ile tüm salonu kahkahalara boğdu ve Yetenek Sizsiniz Türkiye'de geceye damgasını vuran isim oldu.

 

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ!

Yorumlar