Arda Kural'ın son durumu - en son haberleri izle

Arda Kural'ın son durumu - en son haberleri izle

Şizofreni tedavisi gören Arda Kural'ın suçlanan yapımcısı konuştu.Arda Kural'ı annesine düşkünlüğü bu hale getirdi.Arda Kural'ın son durumu - en son haberleri.Kanaltürk'te yayınlanan "2.Sayfa" programına konuk olan yapımcı Faik Ahmet Akıncı; Arda Kural hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunurken; Gülnur Kural'ın iddialarına da yanıt verdi.

Kocaeli Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü'nü bitirdikten sonra oyunculuğa yönelen ve "Lise Defteri", "Emret Komutanım" gibi dizilerde rol alan 'Yerli Leonardo' lakaplı oyuncu Kural'ın 3 yıl önce depresyona girdiği öğrenildi. Kural'ın annesi Arda'nın rahatsızlığı için yapımcı Faik Akıncı'yı suçlarken, Akıncı da Arda'nın annesine çok düşkün olduğunu, annesini kimseyle paylaşamadığını ve bu nedenle rahatsızlandığını dile getirdi.

 

26 Aralık tarihinde Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırılan Kural için hastaneden bir yetkili "Evet, Arda Kural 5 gündür burada ve K2 servisimizde tedavi görüyor" açıklamasında bulundu.

 

ARDA KURAL'IN ANNESİ SUÇLU YAPIMCI DEMİŞTİ

 

Geçtiğimiz günlerde konuya ilişkin konuşan Kural'ın annesi Gülnur Kural ise yapımcı Faik Akıncı'ya hedef alan sözler söyleyerek "Arda en son Kubilay filminde oynamıştı. Yapımcısından aşağı yukarı 22 bin dolar alacağı vardı ancak alamadı. Yapımcıyla yönetmenle çok büyük bir münakaşalara girdi." demişti.

 

Kanaltürk'te yayınlanan "2.Sayfa" programına konuk olan yapımcı Faik Ahmet Akıncı; Arda Kural hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunurken; Gülnur Kural'ın iddialarına da yanıt verdi.

 

Akıncı: Arda Kural'ı annesine düşkünlüğü bu hale getirdi tıkla izle

 

Yorumlar