AÖF Açıköğretim Vize sınav sonuçları açıklandı mı? ne zaman açıklanacak AÖF sınav sonucu yeni AÖF en son haber

AÖF Açıköğretim Vize sınav sonuçları açıklandı mı? ne zaman açıklanacak AÖF sınav sonucu yeni AÖF en son haber

Açıköğretim aöf 2013 Vize sınav sonuçları açıklandı mı ne zaman açıklanacak AÖF sınav sonucu yeni AÖF son haberleri. Ocak ayının ilk haftasında 5-6 ocak tarihlerinde yapılan Açık Öğretim Fakültesi AÖF vize sınavı sonuçları açıklandı mı? Sınava giren öğrenciler sınav sonuçlarını merakla bekliyor. 5-6 ocak 2013'te yapılan AÖF vize sınavı sonuçlarının 20 gün içinde açıklanması bekleniyordu. Açıköğretim Vize sınav sonuçları açıklandı mı? AÖF ne zaman açıklanacak. Son durum ne oldu? Açıköğretim vize sınav sonucu

Anadolu Üniveristesi Açıköğretim Fakültesi'nin 5-6 ocak 2013 tarihlerinde düzenlediği AÖF sınavı sonuçları açıklandı mı? Açıköğretim Fakültesi 5-6 Ocak Güz Dönemi Vize Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanır! açıköğretim sınavları ne zaman açıklanacak aöf sınav sonucu öğrenmek için tıklayınız vize sınavı soruları ve sonuçları için tıklayınız. Binlerce öğrenci açıköğretim sınav sonucunun açıklanmasını bekliyor.

 

Üniversiteyi açıktan okuyan öğrenciler 2013'ün ilk hafta sonu sıralara geçti ve AÖF vize sınavına girdi. Sınava giren öğrenciler AÖF vize 2013 sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor. AÖF'nin vize sınavını kaçıran ve giremeyen adaylar 1-2 haziran tairhleri arasında yapılacak final sınavından 71 veya üstü not almalıdır. AÖF 2013 Vize sınav sonuçları açıklandı mı ne zaman açıklanacak?

 

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nden yapılan açıklamaya göre Açıköçöretim vize sınavı sonuçlarının sınavdan 20 gün sonra açıklanacağını söylemişti. AÖF'den yapılan açıklamaya göre Açıköğretim sınav sonuçları 25-26 ocak tarihinde açıklanacak. Sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz habermolasi.com'da olacaktır. Sınava giren tüm öğrencilere başarılar dileriz.

 

Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) ara sınav soruları ve cevapları yayınlandı. Soru ve cevaplara bu (e-ogrenme) adresten ulaşabilirsiniz... Anadolu Üniversitesi  Açıköğretim- E-Öğrenme Portalı'ndan TC. Kimlik numarası ile ilgili soru ve cevap kitapçıklarına ulaşabilirsiniz.

 

Açıköğretim Fakültesi tarafından yapılan 5-6 ocak 2013 tarihli AÖF sınavı binlerce öğrencinin katılımıyla sona erdi. AÖF Sınav Soruları ve Cevapları ise AÖF'nin resmi internet sitesinde yayınlanacak.

Açıköğretim AÖF Sınav Sonuçları ne zaman açıklanacak?

 

Binlerce öğrenci AÖF sınavından çıktıktan sonra bu sorunun cevabını merak ediyor. 2012-2013 öğretim yılı güz dönemi sınavı 05 Ocak-06 Ocak 2013 tarihleri arasında uygulanan sınavın sonucu yaklaşık 30 gün içerisinde açıklanması bekleniyor.

 

AÖF sınav sonucunun en erken Ocak ayı sonunda en geç ise Şubat ayının başında açıklanması bekleniyor. Öğrenciler sonuçlara T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir.

Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.

 

AÖF SINAV SONUÇLARI HANGİ TARİHTE AÇIKLANACAK?

 

Açıköğretim Fakültesi tarafından milyonlarca öğrencinin girdiği Ara sınav'da sonuçlar sınav tarihinden en geç 20 gün içinde açıklanması bekleniyor. Buda 5-6 Ocak 2013 tarihlerinde yapılan AÖF sınavlarının açıklanması 25-30 Ocak 2013 tarihlerini bulabilir.

 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınavı geçtiğimiz haftasonu gerçekleşti. Sınavdan çıkar çıkmaz yüzbinlerce öğrencinin düşündüğü tek şey 5-6 Ocak Güz Ara Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı idi. Finallerin 1 aydan biraz daha fazla bir zaman sonunda yapılacağını düşünerek açıköğretim öğrencileri güz dönem 5-6 Ocak ara sınav sonuçlarının bir an önce açıklanması beklemektedir. Şimdi hiç durmadan 9-10 Şubat'ta yapılacak olan Güz Dönemi Dönem Sonu ( Final ) Sınavına çalışmaya devam etmemiz gerekiyor. Ara Sınavda çoğu bölümün kitaplarının ilk 4 ünitesinden sorumlu idik. Dönem sonu sınavında ise kitaplarda bulunan üniteleri tamamından sorumlu olacağız. ( Buyıl dağıtılan yeni kitaplar baz alınarak )

İşte AÖF Sınav Soruları 2013 ile Açıköğretim sınav tarihleri, AÖF Sınav Sonuçları bilgisi.

 

2013 yılındaki Açıköğretim sınav tarihleri :

 

Güz Dönemi Ara Sınavı 05 – 06 Ocak 2013

Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 09 – 10 Şubat 2013

Bahar Dönemi Ara Sınavı 04 – 05 Mayıs 2013

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 01 – 02 Haziran 2013

 

Açıköğretim Fakültesi 2013  Bütünleme  Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

 

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) "Fakülte" başlığından "Sınav Soruları" seçeneğine, "Bölüm" başlığından öğretim yılını, "Ders" başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

 

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

 

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

 

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9..." ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

 

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

 

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

Yorumlar

aöf

acılll 5-6 ocak trh olan guz donemı sınavına gırmemıstım sımdı fınallere 9 subattakı fınallere gırmek ıcın sınav gırıs belgemı aöf nın sayfasında okl vs bılgılerım kısacası sınav kagıdım cıkmıyor nedenı ne acaba? acıl yardım lutfen