13.03.2014 Başbakan Erdoğan bugün nerede miting yapacak?

13.03.2014 Başbakan Erdoğan bugün nerede miting yapacak?

Başbakan Erdoğan bugün nerede miting yapacak?Ak Parti miting programı Başbakan Erdoğan bugün nerede konuşacak AKP 2014 Miting Listesi.Başbakan Erdoğan bugün Mersin'de vatandaşlara seslenecek, ardından Aksaray'da miting yapacak.

Başbakan miting programı 2014 Başbakan Erdoğan'ın bugünkü Ağrı mitingi konuşması..30 Mart 2014 Yerel seçimlerine az bir süre kala Başbakan'ın yerel seçim mitingleri de hızla devam ediyor.

Başbakanın günlük programına başbakanlık resmi web sitesinden ulaşılabiliyor. O sayfa için tıklayın!


BUGÜNKÜ MİTİNG NEREDE?


Başbakan Erdoğan bugün saat 16:15'de Mersin'de vatandaşlara seslenecek, ardından Aksaray'a geçecek.


Bugün iki ilde miting yapacak olan başbakanın diğer mitingi saat: 18:00'da Aksaray'da olacak.

MİLLİ KÜTÜPHANE YANI

13.03.2014 10:00

KIZILAY- ÇAYYOLU METRO AÇILIŞ TÖRENİ

TEVFİK SIRRI GÜR STADYUMU YANI

13.03.2014 13:15

MERSİN MİTİNGİ

13.03.2014 14:45

MERSİN VALİLİĞİNİ ZİYARET

KENT MEYDANI

13.03.2014 16:15

AKSARAY MİTİNGİ

13.03.2014 18:00

AKSARAY VALİLİĞİNİ ZİYARET

Ak Parti'nin mitingleri canlı yayın olarak sitemizde yayınlanacak.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın miting programı şu illerle devam edecek.

11 Mart Bingöl,12 Mart Siirt ve Mardin,14 Mart Batman ve Gaziantep'de miting yapacak olan Başbakan son mitingini ise 29 Mart'ta İstanbul'da yapacak.

30 Mart yerel seçim çalışmalarına hızlı bir giriş yapan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sivas'tan start verdiği mitinglerine Perşembe günü devam edecek. Perşembe günü Uşak'tan tekrar mitinglerine devam edecek olan Başbakan Erdoğan, aynı gün yine Burdur'da da halka hitap edecek. Cuma günü ise Balıkesir'de halka hitap edecek olan Başbakan Erdoğan, hafta sonunda mitinglerine devam edecek. Cumartesi günü Eskişehir ve Denizli'de halka hitap edecek olan Başbakan Erdoğan, Pazar günü Muğla ve Mersin'de miting düzenleyecek.

Oldukça yoğun bir hafta geçirecek olan Erdoğan, yarın partisinin grup toplantısında konuşacak. Grup toplantısının ardından Başbakan Erdoğan, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve birçok tartışmanın yaşanmasına sebep olan ODTÜ yolunun açılışını gerçekleştirecek. Aynı gün Savunma Sanayii İcra Komitesi toplantısına katılacak olan Başbakan Erdoğan, Çarşamba günü Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün başkanlığında gerçekleştirilecek olan Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısına katılacak.

Yorumlar

muhittin genç

ben lafa değil içraada bakarım yapılana bakarım. adama bakarım bunların hepsi olana bakarım BAŞBAKANIMIZ RECEP TAYİP ERDOĞAN

resul can

YAPTİKLARİNİ DAHA İYİ YAPACAGİNA REFERANSTİR.KARARİM RECEP TAYİP ERDOGAN.ŞIRNAKTAN SEVGİLER